CF

22 Nisan 2017 TMGD Sınavına Telafi/Tekrar Eğitimleri

Değerli kursiyerlerimiz merhaba;

Sizler için hazırladığımız, eğitimlerinizi tamamlayıcı nitelikteki 08 Temmuz 2017 Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) Sınavına yönelik çalışma programımız aşağıdaki gibidir. 

Daha önceki sınavlarımıza yönelik olarak hazırladığımız programlara katılan öğrencilerimizin %90'ı sınavda başarılı oldular ve sertifikalarını aldılar. Aralarından bazılarıyla çalışma imkânı bile bulduk.

Sizlerin de ücretsiz olarak ve sadece sizlerin başarısına odaklı olarak hazırlanmış bu programdan faydalanmanızı istiyoruz. Sizlerin başarısı bizlerin başarısıdır.

Sizlerden beklentim; hepinizin bu programla birlikte disiplinli bir şekilde hazırlanıp sınavda başarılı olmanız ve sonra da bu konudaki yatırımlarınıza devam ederek tam teşekküllü birer Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak ülkemize değer katmanızdır.

Hepinize başarılar dilerim.

H. Gökhan Durmuş

Şirket Müdürü ( TMGD/86, ADR ve RID Eğitmeni )

 

 

Bu sınav çok önemli, bir sonraki TMGD sınavı 09 Aralık 2017’de

Ad/Soyad,Tarih,Saat bilgilerini peşpeşe yazarak "duyuru@adrturk.com.tr" adresine mail atınız.

Dikkat: Sadece bir programa katılma hakkınız var. Gelmeyeceğiniz program için rezervasyon yaptırmayınız. Rezerve ettiğiniz programa katılmadığınızda diğer kursiyerlerin hakkına riayet edilmesi gerektiğinden daha sonraki programlara katılmanıza izin verilemeyecektir.