KALİTE POLİTİKASI

Politika:

İşletmenin hedeflenen yatırımlarla büyütülmesi ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan tarafsız hizmet sunularak ADRTÜRK marka değerinin yükseltilmesi şirket politikasıdır.

Bu politika, ADRTÜRK Performans Değerleri ile desteklenmektedir:

Performans:

En iyi performans için çabalamak, zorlu hedeflere ulaşmak ve yaratıcı, işbirlikçi ve yenilikçi bir şekilde karlılıkla beraber Grup cirosunu arttırmak.

İlham veren Liderlik:

İşine bağlı olmak, geleceğe yönelik anlamlı bir vizyon ile iletişim kurmak, paylaşmak ve harekete geçmek; kararlılıkla hizmet gerçekleştirmek, cesaret ve katılımcı bir enerji ortaya koymak.

İnsanlarla proaktif iletişim içinde olmak:

Örnek teşkil ederek liderlik yapmak, iyileştirilmiş performansa ve düşük performansın yönetilmesine ilişkin motivasyondan ödün vermemek, diğerlerinin gelişiminde destekçi olmak, yetenekleri teşvik etmek ve insanların öğrenmelerine yönelik fırsat yaratmak.

Dürüstlük:

İş ile ilgili tüm süreçlerin, ADRTÜRK Uyum Çerçevesi ve Grup Politika dokümanlarına uygun şekilde ve etik bir tutum içerisinde, çeşitliliğe sahip bir kültürel ortamda diğerlerine saygı gösterilerek yürütülmesini sağlamak.

Ticari Odaklılık:

Müşterilerimizi net bir şekilde anlamak ve değer katma ihtiyacını farketmek.

ADRTÜRK, tüm akreditasyon gerekliliklerini dikkate alarak, bu politikayı ve ADRTÜRK Performans Değerleri’ni destekleyen bir İş yönetimi sisteminin sürdürülmesinini taahhüt etmekte ve sürekli iyileştirme kültürünü teşvik etmektedir.