Sosyal sorumluluk

ADRTÜRK’ün dürüstlük, bağımsızlık ve yenilikçilik değerlerinin çok önemli bir bileşenidir. ADRTÜRK’ün bu alandaki taahhütleri ve bunları gerçekleştirmek üzere attığı adımlar, ADRTÜRK’ün Sosyal Sorumluluk Raporu’nda belirlenmiştir.

Spor; Gençlere ve yeteri kadar ilgi görmeyen dallarda başarılı genç sporculara ve yaptıkları spor dalına destek vermek. Onların, katıldıkları turnuvalarda ulaşım, forma ve konaklama giderlerini karşılamak. Kendi alanımızda ve medyada tanıtımlarını ve herkesin destek vermelerini sağlamak.

Bisiklet ve temiz enerji; Bu alanda genç yaşlı demeden bisiklet kullanılmasını yaygın hale getirmek, imkanı olmayanlara bisiklet edindirmek. Karbondioksit salınımı daha az araçların üretilebilmesi için oluşturulan projelere hem fikirsel hem de yatırım desteği vermek.

Organik gıda üretimi; Organik gıda üretiminde projeler geliştirmek. Bu projeleri gerçekleştirmek için yatırımlar yapmak ve ilave yatırımcılar bulmak, organik tarım ve hayvancılık alanlarını bulmak, oluşturmak, korumak ve çoklu paylaşımlı hale getirmek.